Usługi dodatkowe

MAOSIL to nie tylko usługi malarskie, ale również szereg innych propozycji skierowanych do naszych Klientów! Proponujemy również inne rozwiązania, które z pewnością zyskają aprobatę tych, którzy zdecydowali się nam zaufać i powierzyć swoje pomieszczenia w nasze ręce.

W ramach naszych propozycji możliwe są również demontaże, dezynfekcja i aranżacje wnętrz. Pozwolą one na całkowite przeprowadzenie danej usługi – zdemontujemy znajdujące się w danym pomieszczeniu konstrukcje, przeprowadzimy odpowiednią dezynfekcję, a następnie nie tylko pomalujemy odpowiednio ściany, ale również zadbamy o odpowiednią aranżacje danego wnętrza – niezależnie, czy będzie to magazyn, hala, czy może też salon klienta lub sklep. Powierzając nam swoje pomieszczenie, można mieć więc pewność, że zadbamy o nie na jak najwyższym poziomie i wróci ono do Was kompletnie odmienione!

Dzięki naszym rozwiązaniom, każdy właściciel firmy, biura czy hali przemysłowej będzie mógł skorzystać w wysokiej klasy rozwiązań, jakimi są usługi malarskie. Poradzimy sobie z każdą, nawet największą powierzchnią!

Demontaże

Świadczymy usługi także, jeśli chodzi o demontaże. Niezależnie, czy konieczne jest później malowanie, czy też zależy Wam tylko na pozbyciu się dużych lub uciążliwych konstrukcji – z chęcią pomożemy w tym zadaniu!

Nasze doświadczenie pozwala nam na zadbanie nie tylko o odpowiednie zabezpieczenie ścian, ale również, jeśli chodzi o aranżację wnętrz! Zapraszamy wszystkie firmy, który chcą urządzić pomieszczenia w stylowy i wydajny sposób.

Jeśli chodzi o zadbanie o odpowiednią czystość i sterylność danych pomieszczeń, MAOSIL nie ma sobie równych! Dezynfekcja pozwoli na jak najlepsze zadbanie o odpowiedni stan zarówno biur, jak i hal magazynowych.