Aranżacje wnętrz

Nasze usługi to jednak nie tylko procesy związane z naprawianiem i malowaniem ścian – MAOSIL proponuje również możliwości związane z aranżacją wnętrz! Dzięki naszej szerokiej ofercie i doświadczeniu w remontach we wszelkiego rodzaju firmach, możliwe będzie skorzystanie z naszej pomocy, jeśli chodzi o jak najlepsze i najwygodniejsze urządzenie zarówno salonu lub sklepu, restauracji, czy też magazynu lub hali przemysłowej.

Aranżacja wnętrz z MAOSIL

Dzięki szerokiej ofercie, możliwe jest zarówno skorzystanie z naszych usług związanych w pokrywaniem ścian, sufitów i innych powierzchni odpowiednimi środkami, jak i rozplanowanie układu danego pomieszczenia. W związku z tym, jesteśmy firmą, która pozwoli na całkowite odnowienie danej przestrzeni, zarówno jeśli chodzi o naprawienie pęknięć czy położenie gładzi, ale również, po pomalowaniu, pomoże w jak najlepszym i najefektowniejszym ustawieniu wszystkich niezbędnych elementów w pomieszczeniu tak, aby było ono wygodne i przyjazne nie tylko dla gości lub klientów, ale również dla pracowników.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zapoznać się z wieloma przestrzeniami i miejscami pracy. Dodatkowo, w naszym zespole nie mogło zabraknąć osób, które na co dzień zajmują się urządzaniem pomieszczeń w najlepszy możliwy sposób. Dzięki umiejętnej aranżacji wnętrz, z każdego, nawet niewielkiego pomieszczenia wydobędziemy odpowiednie biuro, wygodny sklep, czy przyjazny gościom salon klienta!

Wiedza BHP

Dodatkowo, aby odpowiednio i bezpiecznie urządzić hale przemysłową lub magazyn, potrzebna jest wiedza z zakresu BHP. Bez niej, nie będzie możliwe ustawienie wszystkich maszyn, regałów czy jeszcze innego wyposażenia zgodnie z obowiązującymi przepisami. Osoby, które nie posiadają w tym zakresie wiedzy, mogą mieć jak najlepsze intencje i rozplanować dane pomieszczenie w sposób wygodny i sensowny, jednak niestety, przepisy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy są na tyle konkretne i szczegółowe, że może okazać się to zupełnie niezgodne z obowiązującymi zasadami. Warto więc zdać się na specjalistów, którzy nie tylko wiedzą, jak zaaranżować wnętrza w sposób ergonomiczny i przyjemny dla oka, ale również, jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom.

Oczywiście, aranżacja wnętrz biorąc pod uwagę zasady BHP dotyczy nie tylko dużych powierzchni, takich jak hale przemysłowe, magazyny czy warsztaty. Wszelkiego rodzaju gabinety, salony, w których przyjmuje się klientów, sklepy, całe galerie handlowe czy centra sportu również potrzebują odpowiedniego rozplanowania, ustawienia i zadbania o bezpieczeństwo pracowników oraz osób odwiedzających te miejsca.

Kompleksowe usługi firmy MAOSIL

Dzięki naszym usługom możliwe więc będzie nie tylko odświeżenie i pomalowanie ścian zgodnie z wymaganiami, ale również zaaranżowanie wnętrza w sposób zgodny z wymaganiami przepisów. Oczywiście, nie oznacza to, że nie dbamy o estetykę! Nasze realizacje to wspaniałe i nowoczesne pomieszczenia, w których przyjemnie się pracuje i spędza czas. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych wykonanych aranżacji wnętrz i do kontaktu!