Usługi dezynfekcyjne

Dezynfekcja 24/7 dla równowagi Twojego wnętrza
Zajmujemy się instalacjami zwiększającymi bezpieczeństwo mikrobiologiczne w obiektach, a także wykonujemy usługi dezynfekcji pomieszczeń dla firm, instytucji oraz osób prywatnych głównie poprzez oprysk hydrodynamiczny oraz ozonowanie na terenie Małopolski oraz Śląska.
Zapraszamy do współpracy właścicieli lub zarządców pomieszczeń, dla których bezpieczeństwo i troska o dobro i zdrowie klienta jest najważniejsze.
Dezynfekujemy: domy, mieszkania, restauracje, salony, biurowce, biura, hotele, apteki, showroomy, apartamenty, hotele, pensjonaty, puby, dyskoteki, szkoły tańca, raje dziecka, siłownie, kluby fitness, przedszkola, szkoły, gabinety lekarskie, centra spa i wellness, gabinety higieny estetycznej, fizjoterapii, dentystyczne i inne.

Usługi dezynfekcji

Przedstawiamy poniżej usługi dezynfekcji pomieszczeń. Wybór konkretnej warto oprzeć na rodzaju, wielkości lub charakterystyki pomieszczeń w których dezynfekcja ma się odbyć.

Systemy bezpieczeństwa mikrobiologicznego

Rozwiązania systemowe kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców chcących korzystać z usług często oraz w trybach automatycznych. Rozwiązania, które jesteśmy w stanie zaproponować to m.in. systemy wentylacji z jonizacją, sterylizatory ujęć wody, bezpieczne systemy wentylacji oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa mikrobiologicznego.

Ozonowanie

Ozon należy do najsilniejszych utleniaczy, wykazuje on działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Znajduje on zastosowanie nie tylko przy dezynfekcji pomieszczeń, lecz także jest pomocny przy usuwaniu wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Dezynfekcja poprzez ozonowanie jest metodą sprawdzającą się w mniejszych pomieszczeniach od 10m2 do 150m2 w których jest możliwość osiągnięcia odpowiednich stężeń ozonu. Większe pomieszczenia dzielimy na strefy lub dezynfekujemy innymi metodami.

Oprysk hydrodynamiczny

Metoda polega na oprysku powierzchni mikromgiełką płynu dezynfekującego wyrzucaną pod wysokim ciśnieniem. Metoda ta jest nowoczesna, szybka i dokładna, pozwala na sprawne zdezynfekowanie nie tylko małych pomieszczeń, lecz także dużych przestrzeni otwartych.
Polecamy wybór tego sposobu dezynfekcji dla pomieszczeń takich jak: sale weselne, restauracje, sale gimnastyczne, szkoły, przedszkola, kościoły, biura open-space, hale i magazyny, kluby fitness i inne.

Kadra / Materiały

Cenimy profesjonalizm, dlatego w trybie ciągłym szkolimy naszą kadrę oraz zwiększamy swoją wiedzą w zakresie bezpieczeństwa mikrobiologicznego oraz współpracujemy z najwyższej klasy dostawcami materiałów oraz środków chemicznych.
Najwyższej jakości sprzęt, narzędzia potrzebne do przygotowania powierzchni do dezynfekcji, a także wszelkie materiały potrzebne do zabezpieczeń przywozimy zawsze ze sobą na miejsce. Odpowiedni rodzaj usługi dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz wymagań Klienta.
24h/7
Pracujemy także w trybie weekendowym oraz nocnym, dzięki czemu pomieszczenia są przygotowane do normalnego funkcjonowania maksymalnie już na kolejny dzień pracy.